Szybki kontakt

    SALON:      
    691-572-066
    pon-pt. 10-18, sob. 10-16
    salon@jumbopol.pl

     DZIAŁ INWESTYCJI:
     601-586-464
     biuro@jumbopol.pl

     sklep internetowy:
     esklep@jumbopol.pl
       www.jumbopol.pl


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie? Dopisz się!

Informacje o wysyłce

  1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich (lub w Euro) i zawierają podatek VAT. Obowiazuje cena przy każdym towarze na dzień dokonanego przelewu bankowego.
  2. Sposób dostawy towarów wybiera Klient w chwili składania zamówienia. Koszty dostawy ponosi Klient. Koszty dostawy towarów realizowanej przez sklep określa cennik, a termin dostawy określa terminarz dostaw, dostępne w formularzu zamówienia.
  3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. O gotowości Sklepu do wysyłki (wydania) towarów, Klient zawiadamiany jest e-mailem lub telefonicznie, a także uzgadniana jest data odbioru przesyłki przez Klienta
  4. Sposób dostawy towarów wybiera Klient w chwili składania zamówienia. Koszty dostawy ponosi Klient. Koszty dostawy towarów realizowanej przez sklep określa cennik, a termin dostawy określa terminarz dostaw, dostępne w formularzu zamówienia.
  5. Klient dokonuje rozładunku towarów we własnym zakresie.
  6. Przesyłki dostarcza firma kurierska
  7. Gdy Klient wybiera dostawę towarów realizowaną przez Sklep, uiszcza opłatę za dostawę towarów wraz z zapłatą ceny za towary
  8. Termin dostawy towarów = czas kompletacji zamówienia + czas przewozu.
  9. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym adresem kurier pozostawia awizo z informacją o braku możliwości dostarczenia przesyłki i numerem telefonu, pod którym Klient może uzgodnić warunki ponownej dostawy. Dodatkowo Klient ponosi koszty składowania towarów za okres powyżej 48 (czterdzieści osiem) godzin od dnia pozostawienia awizo przez kuriera.

Cotygodniowe dostawy z Włoch pozwalają nam na szybką realizację zamówień na płytki ceramiczne oraz nietypową glazurę i terakotę, dekoracji i elementów wielkoformatowych w ciągu 14-21 dni.

Krótkie terminy realizacji zamówień na włoskie płytki ceramiczne . Sprowadzamy glazurę i terakotę włoską również w ilościach detalicznych.

Logowanie