Szybki kontakt

    SALON:      
    691-572-066
    pon-pt. 10-18, sob. 10-16
    salon@jumbopol.pl

     DZIAŁ INWESTYCJI:
     601-586-464
     biuro@jumbopol.pl

     sklep internetowy:
     esklep@jumbopol.pl
       www.jumbopol.pl


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie? Dopisz się!

Ochrona danych osobowych i polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z treści ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 O Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 - tekst jednolity, z późn. zm.), wszystkie dane osobowe zebrane przez sklep Płytki.com będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień złożonych drogą elektroniczną. Wszystkie podane przez Państwa dane są przechowywane na serwerze wyposażonym w profesjonalne zabezpieczenia uniemożliwiające wgląd w nie osobom nieupoważnionym przez Płytki.com.

Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez sklep Płytki.com danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 Nr.101, poz.926 z póź. zm.).

Jak edytować lub usunąć swoje dane osobowe?

Kupujący ma prawo do wglądu oraz edycji swoich danych oraz może zażądać usunięcia swoich danych z bazy. W przypadku zmiany adresu bądź numeru telefonu Klient może wysłać emaila do Płytki.com z danymi, które należy edytować, w wypadku gdy Kupujący ma życzenie by usunąć jego dane z bazy można to także uczynić poprzez email bądź telefonicznie.

Logowanie